Giriş yapmak

Şifreni mi unuttun?
Hesabınız yok mu? Üye olmak

Kalite Politikamız

İnşaat sektöründe gerçekleştirmiş olduğu projeler, kazandığı deneyimler ve hizmet alanında “ HAYATA DEĞER KATMA ” prensibiyle çalışan Demli İnşaat, sosyal sorumluluk misyonunu da yerine getirerek; eğitime, sanata, doğaya ve en önemlisi insanımıza yatırım yapmaktadır.
Güven ve kalite ilkelerden asla vazgeçmeden hayata değer katmak için yola çıkan Demli İnşaat, gerçekleştirdiği projeler ile yatırım yaptığı bölgelerede artı değer katmıştır.

Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz…
En önemli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek,
Çalışanımıza eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde Çağdaş Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek,
Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik vekarlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek,
Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası:

Demli İnşaat Taahüt Turizm Tic. Ltd. Şti. tüm işyerlerinde yürürlükteki kanun ve mevzuata uygun olarak çalışmayı, oluşturduğu yönetim sistemi ile sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı hazırlamayı ve yüksek moral sağlanması için gerekli kaynakları temin etmeyi taahhüt etmektedir.
Sıfır ölümlü iş kazası temel hedefine ulaşabilmek için Demli İnşaat´ın öncelikleri arasında; iş yerlerinde doğabilecek risklerin belirlenmiş kuralların eksiksiz uygulanarak kontrol edilmesi, bu konularda tüm çalışanların ve ilgili tarafların bilincinin eğitimlerle yükseltilmesi ve kurmuş olduğu İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi yer almaktadır.