Giriş yapmak

Şifreni mi unuttun?
Hesabınız yok mu? Üye olmak

“Unutmamak gerekir ki; 

Bugün gözümüze yıkılmaz gibi görünen ağaçlar, dün sadece naif bir tohumdan ibarettiler. Çünkü bir şeyin kudreti ne kadar fazla olursa olsun, asıl önemli olan özünün kuvveti, kaynağının ne kadar sağlam olduğudur.

Hayatta yapılacak en değerli yatırım, insana yapılan yatırımdır. İnsana yapılacak en iyi yatırım ise eğitimdir.”

Gafur DEMLİ

Kurucumuz Gafur DEMLİ ve İsmet DEMLİ; aydın ve vizyoner kişiliği, vicdanlı ve alçak gönüllü mizacı, insani değerleri ve birleştirici vasıflarıyla, kendisini tanıyan ve tanımayan herkese örnek olmuş, saygı ve sevgi görmüştür. Gafur DEMLİ’nin örnek liderliği, iş arkadaşlarına ve çevresine güç vermiş, katkı sağlamış, yol göstermiştir.  

Bir ömür ülkesi için çalışmış, “Ülkemiz var oldukça biz de varız!” prensibinden ayrılmamış, ülke ekonomisini güçlendirmek için çaba ve gayret göstermiştir. 

Kalplerimizde sonsuza kadar yaşayacak olan merhum Gafur DEMLİ, başardıkları ve bize kattıklarıyla hepimizde derin ve silinemeyecek güzellikte izler bırakarak aramızdan ayrıldı. Geleceğe onun ilkeleri doğrultusunda ve kendimizden emin adımlarla ilerlerken, varlığını yanımızda hissediyor, kendisini saygı, rahmet ve özlemle anıyoruz.